Site Kullanım Şartları ve Yasal Uyarı

Site Kullanım Şartları ve Yasal Uyarı

Avşarsimit bu web sitesini ziyaret ettiğinizde, doğrudan (istenilen bilgiyi vermeniz halinde) veya dolaylı olarak (ör: internet giriş kayıtları) sizinle ilgili kişisel bilgi toplayabilir. Bu bilgiler, sadece Avşarsimit tarafından istek ve şikâyetleriniz doğrultusunda kullandırılacaktır. Sizden talep edilmeyen kişisel bilgileri bize verdiğiniz takdirde, bu bilgileri bu sitede belirtilen şekilde kullanmamızı onaylamış olmaktasınız.

1- Bu sitenin (www.avsarsimit.com.tr) kullanım hakkı Avşarsimit Unlu Mamülleri Ltd. Şti’ne aittir. ( Bundan böyle Avşarsimit olarak anılacaktır.) Bu sitede tanıtılan ürünler, yalnızca Türkiye’deki Avşarsimit tesislerinde satılmaktadır ve bu sitede yer alan kampanyalar yalnızca söz konusu kampanyaya katılan tesislerde geçerlidir. Bu sitede yer alan tüm içerik yalnızca bilgi amaçlıdır. Bu siteden elde edilen bilgiler yetkili satıcı ve servislerden edinebileceğiniz bilgilerin yerine kullanılmaz veya doğru olarak kabul edilmez.

2- Avşarsimit, bu web sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, bilgileri ve görsel unsurları önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. Metinler, resimler, çizimler, ses, animasyon ve diğer unsurlar telif hakkına tabidir. Bu düzenlemeler ticari kullanım amacıyla kopya edilemez, değiştirilemez, dağıtılamaz veya diğer sitelere gönderilemez. Bu sitede yer alan tüm markalar, ürün isimleri, şirket logo ve amblemleri de ayrıca marka hakkına tabidir. Aksi bir durum veya kullanım her türlü hukuki ve cezai takibatın yapılmasına neden olacaktır.

3- Avşarsimit web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir almış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, Avşarsimit sitesine girmesi nedeniyle kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan yada dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

4- Avşarsimit web sitesinde yer alan her türlü fiyat, bilgi, resim , açıklama ve haber (kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Kullanıcı, bilgileri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihai ve güvenilir enformasyonu Avşarsimit’ten temin etmekle yükümlü olduğunu ve web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel olmaması nedeniyle Avşarsimit’in herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

5- Avşarsimit kendi takdirinde olmak üzere sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme ve Avşarsimit web sitesinde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme, devretme hakkını saklı tutar. Avşarsimit web sitesinin hatasız olması için her türlü tedbir almış olmakla birlikte, sitede mevcut ya da oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti verilmemektedir.

6- Resmi makamlardan kullanıcıya yönelik bir suç duyurusu yada resmi soruşturma talebi gelmesi ve/veya kullacının Avşarsimit sistemlerinin çalışmasına engel olacak yada işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde, Avşarsimit kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.

7- Avşarsimit bu web sitesini ziyaret ettiğinizde, doğrudan (istenilen bilgiyi vermeniz halinde) veya dolaylı olarak (ör: internet giriş kayıtları) sizinle ilgili kişisel bilgi toplayabilir. Bu bilgiler, sadece Avşarsimit tarafından istek ve şikâyetleriniz doğrultusunda kullandırılacaktır. Ayrıca Avşarsimit bu bilgileri, gelecekte, pazarlama, pazar araştırması, satış bilgilerinin takibi ve size ulaşmak gibi amaçlarla kullanmak üzere saklayacaktır. Sizden talep edilmeyen kişisel bilgileri bize verdiğiniz takdirde, bu bilgileri bu sitede belirtilen şekilde kullanmamızı onaylamış olmaktasınız.

8- Avşarsimit bu web sitesine veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan veya dolaylı kayıp veya zararlardan Avşarsimit sorumlu tutulamaz.

9- İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmaksızın dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar Avşarsimit’in sorumluluğunda değildir.

10- Avşarsimit web sitesi, "kullanım şartları"nın herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme, yenileme veya iptal hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen yada yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir.

11- Kullanıcılar ile Avşarsimit arasında ortaya çıkabilecek ihtilâflarda, Avşarsimit elektronik kayıtları delil olarak kabul edilecektir. Bu tür ihtilâfların çözümünde işbu kullanım şartı ve yasal uyarı metni esas alınacak olup, İstanbul mahkemeleri ve icra daireleri yetkili olacak ve ihtilâf Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına göre çözülecektir.

Sipariş Puan Kazanım ve Kullanım Koşulları

 • AvşarDelivery/Paketservis ile Avşarsimit tarafından belirlenen ürünler için verilen sipariş tutarının %3’ü sipariş puan olarak tüketiciye yansıtılır. Puan kazandıran ürünler ve kazanılacak puan miktarı sipariş kanallarında (Çağrı merkezi, web sitesi, mobil uygulamalar vb.) belirtilir.

 • Kazanılan sipariş puanlar ertesi gün verilecek siparişlerde kullanılabilir.

 • Sipariş Puan kullanılarak satın alınabilecek ürünler Avşarsimit tarafından belirlenir ve satınalma anında tüketici bilgilendirilir.

 • Sipariş puanla  bir ürün satın alabilmek için o ürünün satış fiyatı kadar veya daha fazla Sipariş Puana sahip olunmalıdır. Sipariş puan kullanılması esnasında bir ürün için puanla nakit ödeme ya da diğer ödeme kanalları birleştirilemez.

 • Sipariş Puan sadece AvşarDelivery/Paketservis  aracılığı ile ürün satın almak için kullanılabilir. Paraya çevrilemez.

 • Sipariş Puan restorandan doğrudan yapılan teslimlerde (gel-al servislerinde) (Araca servis, banko servisi, dondurma penceresi vb.) geçerli değildir.

 • Sipariş Puan uygulaması başka promosyonlarla birleştirilemez.

 • Sipariş Puan kullanarak satın alınan ürünlerden tekrar Sipariş Puan kazanılamaz.

 • Yalnızca Sipariş Puan kullanarak alışveriş gerçekleştirilemez. Sipariş Puan kullanabilmek için puan kullanımı dışında başka bir ödeme yöntemi kullanılarak minimum sipariş tutarını (minimum sipariş  tutarı 9,99 TL olup Avşarsimit tarafından tek taraflı olarak değiştirilebilir ve sipariş anında tüketiciye bildirilir) karşılayacak bir ürün daha satın alınmalıdır.

 • Yemeksepeti ve AvşarDelivery web kanallarından yapılan alışverişlerden aynı oranda Sipariş Puan kazanılır.

 • Avşarsimit haber vermeksizin programı bitirme ve koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

 • 6 (altı) ay üst üste paketservis siparişi verilmemesi durumunda biriken puanlar silinir.

 • İletişim izni veren kişiler izin verdikten sonra yukarıdaki kurallara uygun olarak verdikleri siparişler üzerinden % 6 sipariş puan kazanabilir.

 • İletişim izni verdiği için % 6 sipariş puan kazanan kişi iznini kaldırdığı andan itibaren sipariş puanı % 3 üzerinden hesaplanmaya başlanır.

 • Bir kişi harcama yapmaksızın en fazla 100 TL karşılığı puan biriktirebilir.

 • Sipariş puan tutarı ve sipariş puan geçerlilik tarihi çağrı merkezinden öğrenilebilir.

Ürün başarıyla sepete eklenmiştir.
Scroll
Whatsapp Hattı
Alanya Real Estate Alanya Homes Alanya Apartments Alanya Property Antalya Transfer Antalya Transfer Анталия Трансфер Antalya Transfer